Biuro Turystyczne SUDETY
Powitanie

Oferujemy wycieczki autokarowe i piesze, wycieczki w polskie i czeskie Karkonosze, przewozy autokarowe i busami.

ul. Konstytucji 3 Maja 31, tel. 757 616 392
ul. Konstytucji 3 Maja 55, tel. 757 618 661
ul. Karkonoska 12c, tel. 757 619 854
58-540 KARPACZ
Jednodniowe wycieczki autokarowe Zajęcia ruchowe Noclegi Nasza firma Kontakt

Pomoc
Przydatne pytania i odpowiedzi
Ogólne warunki uczestnictwa
Zasady rezerwacji wycieczek
Zasady przekraczania granic
Regulamin serwisu

 

Zasady rezerwacji wycieczek

 
 

Zasady rezerwacji wycieczek.

Miejsca na wycieczki jednodniowe można wykupić bezpośrednio w naszych biurach w Karpaczu lub rezerwować on-line.

Przy rezerwacji on-line nalezy podać dane uczestników wycieczki niezbędne do ubezpieczenia (imię i nazwisko, datę urodzenia), jak również miejsce zakwaterowania w Karpaczu bądź okolicy. Kolejnym krokiem jest wybór miejsca odjazdu na wycieczkę (jeśli jeszcze nie znasz swojego miejsca zakwaterowania i nie wiesz, który przystanek byłby dla Ciebie najlepszy - wybierz "do uzgodnienia", ale pamiętaj, aby najpóźniej na dzień przed wycieczką do godz. 14:00 poinformować nas o swoim wyborze) oraz wybór formy płatności. Możliwe opcje:

  • gotówka - wycieczki można opłacić osobiście w biurze w Karpaczu najpóźniej na dwa dni przed wycieczką do godz. 14.00 (przykład: wycieczka do Pragi w środę - opłata najpóźniej w poniedziałek do godz. 14:00).
  • przelew - całość opłaty należy przelać na nasze konto oraz najpóźniej na dwa dni przed wycieczką (do godz. 14:00) wysłać faksem lub mailem dowód wpłaty
  • płatność Online - obsługiwane przez firmę First Data. Wybierając tą metodę nie musisz przesyłać potwierdzenia dokonania zapłaty za złożoną rezerwację, co znacznie upraszcza procedurę i przyśpiesza jej zakończenie. Do dyspozycji możliwość płacenia zarówno kartami kredytowymi jak i dokonania szybkiego transferu środków z Twojego Banku.

Bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Podczas pobytu na terytorium innego państwa strefy Schengen powinniśmy posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość – paszport lub dowód osobisty. Ta zasada dotyczy również dzieci. Uwaga! Prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka, zaświadczenie o złożeniu wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego, świadectwo urodzenia, nie są dokumentami potwierdzającymi tożsamość.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 757 618 661

Zapraszamy do rezerwacji.

 
 
 
 
 
Copyright © 2006-2019 Biuro Turystyczne "Sudety" Strona główna | Oferta indywidualna | Oferta grupowa | Nasza firma | Pomoc | Księga gości | Kontakt Współpraca: Pixel Riot, Noclegi-Online.pl
 
Payeezy