Biuro Turystyczne SUDETY
Powitanie

Oferujemy wycieczki autokarowe i piesze, wycieczki w polskie i czeskie Karkonosze, przewozy autokarowe i busami.

ul. Konstytucji 3 Maja 31, tel. 757 616 392
ul. Konstytucji 3 Maja 55, tel. 757 618 661
ul. Karkonoska 12c, tel. 757 619 854
58-540 KARPACZ
Jednodniowe wycieczki autokarowe Zajęcia ruchowe Noclegi Nasza firma Kontakt

Zajęcia ruchowe
Wspinaczka skałkowa
Kurs wspinaczki
Weekendowe ABC wspinaczki
Wspinaczka - zajęcia indywidualne
Nordic walking
Wycieczki piesze z przewodnikiem
Propozycje tras
Wycieczki rowerowe

  select * from uslugi where dla_ind=1 and status=1 and skasowany=0 order by nazwa
 
 
Kurs wspinaczki  
Kurs wspinaczki
Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie skałkowym, który przygotuje Was do samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych niemających charakteru wysokogórskiego. Daje on również podstawy do korzystania z obiektów sztucznych. Podczas trwania kursu zdobędziecie podstawową wiedzę z zakresu wspinania, zasad bezpieczeństwa i asekuracji, podstawowych technik wspinaczkowych, operacji sprzętowych oraz wiele innych cennych informacji pomocnych w Waszej dalszej karierze wspinaczkowej.
 
 
 
Nordic walking  
Nordic walking
Najbardziej naturalna, całoroczna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu - marsz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych kijków, służących do odpychania się od podłoża, co powoduje czynne zaangażowanie mięśni górnej połowy ciała, odciążanie stawów oraz skuteczniejsze spalanie kalorii. Prostota, łatwość i bezpieczeństwo takiego marszu umożliwiają uczestnictwo w nim osób w każdym wieku i o różnej kondycji fizycznej.
 
 
 
Weekendowe ABC wspinaczki  
Weekendowe ABC wspinaczki
Na terenie Karpacza znajdują się malownicze Krucze Skały. To tutaj doświadczeni instruktorzy wspinaczki skałkowej czekają na tych, którzy przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa będą chcieli spróbować swoich sił i szans we wspinaczce.
 
 
 
Wspinaczka - zajęcia indywidualne  
Wspinaczka - zajęcia indywidualne
Tym z Was, którzy chcą zacząć się wspinać, a z różnych względów nie są w stanie uczestniczyć w kursach wspinaczkowych, proponujemy indywidualne zajęcia wspinaczkowe z kwalifikowanym instruktorem wspinaczki.
 
 
 
Wycieczki piesze z przewodnikiem  
Wycieczki piesze z przewodnikiem
Wędrówki w góry stanowią nieodłączną część pobytu w Karpaczu. Wędrówki z przewodnikiem to przygoda, opowieści, legendy, a przede wszystkim opieka i bezpieczeństwo na szlaku.
 
 
 
Wycieczki rowerowe  
Wycieczki rowerowe
Lasami, łąkami, nierzadko też szlakami turystycznymi wiedzie kilkaset kilometrów tras rowerowych, wytyczonych na terenie Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją Karkonoszy, Rudaw Janowickich, Gór Izerskich i Kaczawskich.
 
 
 
 
 
Copyright © 2006-2019 Biuro Turystyczne "Sudety" Strona główna | Oferta indywidualna | Oferta grupowa | Nasza firma | Pomoc | Księga gości | Kontakt Współpraca: Pixel Riot, Noclegi-Online.pl
 
Payeezy