Biuro Turystyczne SUDETY
Powitanie

Oferujemy wycieczki autokarowe i piesze, wycieczki w polskie i czeskie Karkonosze, przewozy autokarowe i busami.

ul. Konstytucji 3 Maja 31, tel. 757 616 392
ul. Konstytucji 3 Maja 55, tel. 757 618 661
ul. Karkonoska 12c, tel. 757 619 854
58-540 KARPACZ
Jednodniowe wycieczki autokarowe Zajęcia ruchowe Noclegi Nasza firma Kontakt
     
Dopisz się do księgi gości
Osoba
E-mail
Przepisz
 
 
Księga gości
 
 
09.07.2018, Andrzej
Chciałem podziękować za dwie fajne wycieczki. Pierwsza zwiedzanie Pragi , świetnie zorganizowana wycieczka , można powiedzieć Praga w pigułce , autokar z klimatyzacją , świetna pani Małgorzata jako przewodnik, , fajnie opowiadającą i świetnie zorientowana , a do tego cierpliwa i uśmiechnięta :) A druga to Skalne Miasto przewodnik starszy pan imienia nie pamiętam ,świetnie zorientowany i z niesamowita wiedzą historyczną opowiadał o wszystkim po drodze jak i na miejscu ,przemiły i cierpliwy a cierpliwość przy niektórych ludziach to ważna dziś cecha :) Bardzo sie cieszę że trafiłem na wasze Biuro i nie zdecydowałem sie na wycieczkę własnym samochodem, gdyż nie spróbował bym smacznego czeskiego piwka, a przy dobrze zorganizowanej wycieczce jak u was był i czas wolny i zwiedzanie . Gorąco polecam to Biuro . Andrzej z Białegostoku
 
07.07.2018, Anna M.
Chciałabym bardzo polecić wszystkim wycieczki z biura Sudety, a w szczególności Wiedeń. Zrobiłam sobie przed przyjazdem do Karpacza rozeznanie w ofertach chyba wszystkich biur w Karpaczu i w Szklarskiej Porebie, porównałam sobie programy i wybrałam biuro Sudety, bo ich program jest najbogatszy i precyzyjnie realizowany, nie ma w nim pośpiechu, jest czas wolny,a w samym Wiedniu spędzamy prawie 9 godzin (w porównaniu inne biura są w Wiedniu 5-6 godzin, w tym czas wolny - to nawet krócej niż w Pradze). Świetny jest przewodnik, pan Grzegorz, posiadający olbrzymią wiedzę i kulturę osobistą. Wygodny duży autokar, klimatyzowany. Słowem - bardzo dobrze zrobiona wycieczka (byłam uczestnikiem 4 lipca 2018). Polecę też Morawski Kras (byłam 7 lipca) z tego względu, że to biuro ma zarezerwowane wejścia do najważniejszych jaskiń i nie jedzie się na zasadzie, że gdzie będą wolne miejsca, tam pojedziemy (a taką informację też uzyskałam w jednym z innych biur). Sympatyczne jest też to, że zawsze rano przed autokarem na przystanki przyjeżdża chyba kierownik biura, sprawdza, czy są wszyscy i zaprasza do autokaru - niby błaha rzecz, a od razu człowiek się czuje zaopiekowany i nie lata po przystankach do każdego podjeżdżającego autokaru. Polecam gorąco.
 
01.07.2018, Agnieszka
Wycieczka do Pragi, 28,06,2018 -SUPER. Przewodnik, P .Mirek, człowiek posiadający olbrzymią wiedzę, bardzo sympatyczny. Kompetentna wiedza P. Mirka, prezentowana od Karpacza aż po Pragę, wiele ciekawostek. Słuchało się z wielką przyjemnością. Gorąco polecam B.T. "SUDETY" każdemu kto tylko chce skorzystac z oferty. Na pewno jeszcze skorzystam z ofert tego biura no warto.
 
03.05.2018, 01.05.2018 Ania
Wycieczka do Pragi - SUPER!. Przewodnik rewelacyjnie przekazywał całą swoją wiedzę, piękne widoki,niezapomniane historie. POLECAM Biuro SUDETY!
 
18.02.2018, Monika Dariusz
Wycieczka REWELACJA.Pan Mirek godzien podziwu ile posiada wiedzy ,przesympatyczny człowiek miło spędziło się czas :D Wycieczki do Pragi tylko BT SUDETY.
 
 
«« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
 
 
 
Copyright © 2006-2019 Biuro Turystyczne "Sudety" Strona główna | Oferta indywidualna | Oferta grupowa | Nasza firma | Pomoc | Księga gości | Kontakt Współpraca: Pixel Riot, Noclegi-Online.pl
 
Payeezy