Ceny biletów
Bilet normalny: 89 zł |
Bilet ulgowy: 79 zł |
* cena ulgowa dla dzieci, młodzieży do lat 18 * dzieci do lat 3 bezpłatnie |
Cena obejmuje: przejazd klimatyzowanym busem, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL |
Cena nie obejmuje: biletów na kolejkę gondolową: dorośli - 520 Kč, emeryci 65+ i młodzież 12-18lat - 470 Kč, dzieci do 12 lat - 250 Kč, dzieci do lat 5 gratis |
Opis wycieczki
Najwyższy szczyt Karkonoszy i Czech! Wycieczka z przewodnikiem! Wjazd i zjazd gondolą!
Zapraszamy na wycieczkę na Śnieżkę w przewodnikiem. Najwyższy szczyt Karkonoszy tym razem od czeskiej strony, z wjazdem i zjazdem nowoczesną kolejką gondolową. Transport podczas wycieczki wygodnym, klimatyzowanym busem. Przejazd do Pecu pod Śnieżką przez położoną wysoko w górach Przełęcz Okraj. Wjazd z przewodnikiem na Śnieżkę, czas wolny, zjazd. Czas wolny w Pecu. Powrót do Karpacza. Nasza wycieczka to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć Śnieżkę niekoniecznie wylewając hektolitry potu. Zapraszamy najmłodszych, średnich i najstarszych turystów – każdy może być na szczycie! Gwarantujemy fachową obsługę przewodnicką na całej trasie – bezpieczeństwo i mnóstwo wiadomości w jednym; transport w OBIE strony komfortowym busem – mała, wygodna grupa; ubezpieczenie NNW i KL. Zapytaj, czy inni gwarantują Ci to samo;)
Program zwiedzania
09:00 | wyjazd z Karpacza | |
10:15 | przyjazd do miejscowości Pec pod Śnieżką | |
10:30 | wjazd na Śnieżę, pobyt na szczycie po czeskiej i polskiej stronie, zjazd do Pecu | |
13:30 | czas wolny | |
15:00 | wyjazd | |
16:00 | powrót do Karpacza | |
* podane godziny są orientacyjne i z przyczyn niezależnych od Biura mogą ulec niewielkiej zmianie |
*wycieczka na zamówienie dla grup zorganizowanych, terminy dla osób indywidualnych są niedostępne
Lista przystanków
08:45 Karpacz, PKS Dworzec Kolejowy | 08:50 Karpacz, Skalna/Granitowa | 08:50 Karpacz, Skalna/Orlik | 08:55 Karpacz, Krucze Skały |
08:55 Karpacz, Mercure | 09:00 Karpacz, PKS Bachus | 09:00 Karpacz, PKS Ośrodek Zdrowia | 09:00 Karpacz, PKS Biały Jar |
09:05 Karpacz, PKS Morskie Oko | 09:10 Karpacz, PKS Pegaz | 09:10 Karpacz, PKS Wang | 09:10 Karpacz, PKS Stokrotka |
09:15 Ściegny, PKS | 09:20 Kowary, Tory | 09:20 Kowary, Stacja Muller |